Sık Sorulan Sorular

Evet, Sunmood’unuzu kışın dahil her mevsimde kullanabilirsiniz.


Evet, Sunmood’unuzu bulutlu havalarda kullanabilirsiniz.
Sunmood’unuzun üzerindeki göstergeden pilinin doluluk durumunu görebilirsiniz. Ürününüz üzerindeki tek göstergenin yanması %25, çift göstergenin yanması %50, üç göstergenin yanması %75 ve 4 göstergenin yanması %100 Sunmood'unuzun dolu olduğunu göstermektedir.

Yurt içindeki gönderimlerde kargo ücretsizdir. Anlaşmalı kargo şirketimiz MNG kargo'dur. 

Güneş panellerinin insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur. Ayrıca, doğru kullanıldığı ve atık olarak doğru bir şekilde geri dönüştürüldüğü takdirde doğaya da bir zararı bulunmamaktadır.
Şarj ettiğiniz cihazın pil kapasitesine bağlı olarak değişir. Örneğin, Sunmood C2’in pil kapasitesi 10000 mAh ve telefonunuzun pil kapasitesi 2000 mAh ise bu durumda Sunmood’un pili tam doluyken telefonunuzu 5 kere şarj edebilir.
Ürünlerimizin paketleri içerisinde bulunan kullanım kılavuzlarından tuşların nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca Youtube sayfamızda ‘’How to Use?/Nasıl Kullanırım?’' videolarını izleyerek ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Sunmood ürünlerini güneş enerjisi ile şarj edebileceğiniz gibi, pakette verilen USB kablosu ile dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızdan veya adaptör desteği ile prizlerden dilediğiniz şekilde şarj edebilirsiniz.
Sunmood’unuzun güneş panellerini güneş ışığının altına tuttuğunuz anda, ürününüz otomatik olarak kendini şarj etmeye başlayacaktır.

Güneş ışınlarının açıları enerji dolumu konusunda etkili oluyor. O nedenle öğlen saatlerinde güneşin dik olduğu zamanlarda ürünleriniz güneşte daha verimli şarj olacaktır. 

Ürünlerimizin garanti süresi 2 yıldır.

Suntouch ürünlerimiz ''Direct Chargers'' kategorisindedir. Direct Chargerların bir depolama alanı olmamakla birlikte, Suntouch ürünlerimizin özelliği anında ürünlerinizi şarj etmesi ve güneş altında priz görevi görmesidir.